Koncert

Ane&Tom

event
18.09
-
.
2020
schedule
23.00
place
Klub Mózg
Zobacz na mapie >
Kup bilet
Wolny.

Bilety

Ane&Tom
Fot.

Ane (Ania Chojnacka) -dj'ka/producentka muzyki elektronicznej, mieszka w Polsce północnej gdzie w otoczeniu Borów Tucholskich tworzy muzykę elektroniczną o szerokim spectrum wykorzystania (performance, wideo-art, przedstawienia taneczne, mapping 3D). W swoich produkcjach wykorzystuje nagrania dźwięków otoczenia, które łączy z brzmieniem syntezatorów oraz instrumentami etnicznymi i folkowymi  z różnych zakątków świata.

Jej sety to zawsze pewna opowieść zbudowana ze starannie wyselekcjonowanych utworów, którą koniecznie trzeba wysłuchać od początku do końca. Wychowała się na dźwiękach mrocznego techno ze stajni Tresora oraz muzyce house lat 90.,  co zaowocowało łączeniem w swoich setach techno, detroit house, afro house i deep house w tempie 120-126bpm. Od zawsze zafascynowana technicznym bassem, głębokimi wokalami, tribalowymi dźwiękami z melodyjnymi etnicznymi motywami oraz instrumentalnymi dodatkami, które są nieodłącznym elementem jej  twórczości.

Swoje zamiłowanie do muzyki przekazuje młodym ludziom jako instruktor warsztatów muzycznych, współpracując z kilkoma instytucjami kulturalnymi. Ma na koncie sześć EP oraz remiksy  dla Ayako Mori czy BMD. Jej track „Unsettling" znalazł się na kompilacji WMC od Cubek Records z Kolumbii. W latach 2016-2018 współtworzyła projekt muzyczny UHA UHA z siostrami Kępisty, który łączył muzykę elektroniczną z akustyczną (wibrafon, wiolonczela, wokal). Efektem ich współpracy jest EP-ka „Lazy day" wydana nakładem niemieckiej wytwórni Nachtwandler Records. W 2019 w ramach stypendium artystycznego wydała trzy utwory bazujące na field recording'u. W tym samym roku wydała swój pierwszy winyl „Od snu na jawę".

https://soundcloud.com/anexlnt_crew

https://open.spotify.com/artist/6lF8jhjhU8zTPvK8LdnAyr?si=_Nr8hfloRECFKI2Gl4XnxQ

https://www.youtube.com/channel/UCxNA1OPvQCC8cgC0vvboFWQ

https://www.facebook.com/ane.xlnt

https://www.instagram.com/ane_xlnt/

Tomasz Roszczybiuk (Tom Skof) - Prezentuje swoją twórczość podczas koncertów audiowizualnych, imprez klubowych oraz jako realizator multimediów w ramach komercyjnych wydarzeń. Motywem przewodnim jego pracy jest relacja obrazu i dźwięku, jak i ich interakcja i połączenie. Swoje projekty opiera na eksperymentowaniu z miksowaniem  i generowaniem obrazu na żywo. Współtworzy od 7 lat projekt audiowizualny Soundscape Mirror wraz z Krzysztofem Ostrowskim | Freeze |. W ramach kolektywu tworzą  instalacje audiowizualne, koncerty oraz wydarzenia interdyscyplinarne. Obecnie koncentruje się na eksploracji generatywnych form wizualnych.

https://www.instagram.com/tomskof/

https://www.youtube.com/channel/UCH9Q3nmHByIYA7gXrirRLxg