Koncert
Afterparty

Ragnar Ólafsson

event
14.10
-
.
2018
schedule
20.00
place
Klub Mózg
Zobacz na mapie >

Bilety

Zapraszamy na koncert islandzkiego muzyka Ragnar Ólafsson’a, który odbędzie się w ramach IV Vintage Photo Festival oraz 14. Mózg Festiwalu. Koncertowi towarzyszyć będzie wernisaż wystawy „Womanspreading” artystek Keymo i Demko.

Ragnar Ólafsson
Fot.

Ragnar Ólafsson [wokalista, autor piosenek] to wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor z Islandii. Jest członkiem-założycielem kilku zespołów, z którymi wydał kilkanaście albumów. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki — od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal. Najbardziej znaną z jego grup jest Árstíðir, z którymi wydał cztery albumy studyjne (dwa dotarły do szczytu listy najpopularniejszych płyt na Islandii) i koncertował w ponad 30 krajach. Artysta napisał też muzykę do kilku filmów.

W 2016 Ragnar Ólafsson rozpoczął solowy projekt pod własnym nazwiskiem, pokazując kolejną stronę swojej twórczości. Tym razem to spokojne, nastrojowe granie w klimatach singer-songwriter, folk, alt country.

Ragnar Ólafsson przyleci do Polski na krótką trasę koncertową. Koncertować będzie ze świetnym skrzypkiem Davidem Ra-Champarim. Promować będą debiutancki album Ragnara „Urges”, który zbiera już pierwsze bardzo pozytywne recenzje w prasie muzycznej.

Strona artysty: www.facebook.com/ragnarolafssonmusic

Kontakt w Polsce — Agencja Koncertowa Borówka Music: www.facebook.com/borowkamusic