Wystawa

Slideluck Bydgoszcz 2015

event
25.10
-
.
2015
schedule
13.00
place
Teatr Polski im. H. Konieczki w Bydgoszczy
Zobacz na mapie >
Kup bilet
Wolny.

Bilety

Slideluck to opatrzony tłem muzycznym publiczny pokaz wybranych w formule konkursowej zestawów fotograficznych lub multimedialnych połączony ze składkowym poczęstunkiem i spotkaniem towarzyskim.

Slideluck Bydgoszcz 2015
Fot.

Slideluck Bydgoszcz, który premierę będzie miał podczas I Międzynarodowego Festiwalu Miłośników Fotografii Analogowej — VINTAGE PHOTO FESTIVAL — będzie drugim w Europie Środkowo-Wschodniej pokazem według sprawdzonej na świecie formuły. Nad właściwym przebiegiem wydarzenia czuwać będzie Maria Teresa Salvati, przedstawicielka nowojorskiej edycji Slideluck, która od 2012 jest dyrektorką Slideluck Europe.

Warto wspomnieć, że poprzez swoją międzynarodową formułę udział w konkursie Slideluck stanowi niepowtarzalną szansę dla fotografów. Od 2000 roku multimedialne pokazy slajdów odbyły się już w ponad stu miastach na całym świecie, a wśród istotnych fotografów, którzy prezentowali na nich swoje prace, można wymienić takie gwiazdy jak Elliott Erwitt, Edward Burtynksy, Lauren Greenfield, Gregory Crewdson, czy Martin Parr. Prace finalistów Slideluck można oglądać na stronie głównej tej nowojorskiej organizacji: http://slideluck.com.

Slideluck jest wydarzeniem składkowym – zachęcamy do przynoszenia jedzenia, by dzielić się z innymi i przyprowadzenia znajomych.